Ako to všetko začalo?

Príbeh tohto webu sa začal písať v roku 2020, ako reakcia na všetky bullshity, ktoré aktuálne médiá šíria a čím všetkým možným a nemožným dokážu infikovať ženy.

Príbeh tohto webu sa začal písať v roku 2020, ako reakcia na všetky bullshity, ktoré aktuálne médiá šíria a čím všetkým možným a nemožným dokážu infikovať ženy.

Ženské magazíny sú kategória, ktorá dokáže jednu vec napísať v 10 rôznych štýloch a vždy z toho najhošie vylezú muži, pretože všetky tieto magazíny píšu ženy. Výhradne ženy. Nikdy som v žiadnej redakcii nevidel chlapa, čo by bol nejako angažovaný v tom, aby poradil redaktorke či akejkoľvek autorke, aby mala správny pohľad na vec, ktorú aktuálne píše. Potom vznikajú články, kde dostanete zaručenú radu, ako odhaliť podovníka, milovníka, či nebodaj človeka, čo bude vašim princom na bielom koni.

„Úžasné myšlienky a úžasné ženy nikdy dlho nevydržia.“

Mimo to, ak si nájde tento webík aj nejaké fanúšičky, tak sa možno pridá aj niečo ako poradňa, alebo niečo tomu podobné, kde mi napíšete otázku a ja vám dám na ňu odpoveď z toho klasického "mužského" pohľadu. Čo poviete? Mám tam potom len jednu podmienku, že to musí byť fakt niečo, čo ste ochotné aj zverejniť, pretože všetko čo mi napíšete sa bude potom následne publikovať.

Nebuďte ofučané, je to život

Ak sa náhodou na webe nájde niečo, čo vás fakt že nasere (očakávam to), tak sa netrápte. Kľudne hoďte komentár, prípadne smajlíka, že som vás nasral. Aspoň budem mať spätnú väzbu a budem vedieť, že to čo robím, má svoje opodstatnenie a budem potom len rád, že budeme aspoň čiastočne na nejakej spoločnej vlne.

Stále nám hovoríte, že sa nič nedeje, tak to tak aj berte. O nič nejde, nič sa nedeje. Len sa už nedokážeme pozerať na to, ako si o nás obtierate napichané papulky, pretože si myslíte, že nás to neskutočne "bere", ale realita je taká, že keby chceme niečo gumenné, tak si kúpime umelé anče a tie aspoň nepapulujú, nie?

Takže ako som vravel, keď nejde o život, nejde o nič. Ja len dúfam, že sa spoločne dobre zabavíme a že si tu nájde každá niečo svoje.