Nechaj sa strhnúť úprimnosťou

Asi by sa dalo povedať, že je to tá najúprimnejšia spoveď, ktorú si kedy našla na internete. Spoznaj ma. Začítaj sa a nechaj sa unášať realitou. Niekedy tu nájdeš fakt veci, na ktorých aj plakať budeš.

Či si to uvedomujem alebo nie, často krát sa pozastavím v myšlienkach pri veciach, ktoré asi veľa mužov nerieši. Ja ich ale riešim.

Naposledy, keď som sa takto pozastavil, hlavou mi lietala myšlienka, že by mali ženy skutočne vedieť, čo presne muži robia a čo sa im "honí" hlavou. Teda. Nie všetky to zaujíma, ale myslím si, že tie, ktoré to zaujíma si určite nájdu záľubu v naháňaní sa za príspevkami na tejto stránke. Možno sa ti to bude niekedy zdať také jednosmerné, ale či chceš, alebo nie, zatiaľ mi je to úplne jedno. Ide predsa o to, aby si poznala moje myšlienky, moje myšlienkohvé pochody a nie to, čo sa ti páči alebo nepáči. Ak sa ti nepáči, kľudne sa zober a choď. Klikni si kamkoľvek inam, určite ťa zaujíma viac to, či Kardashianka má väčšiu prdel ako ty, alebo či má nejaká slovenská "celevriťa" celulitídu na stehnách. Pretože to je ten super bulvár, čo si tak či tak kupuješ a ak ho nekupuješ, tak si rada, že je toho plná prdel na internete.

V dnešnej dobe je totiž na internete všetko. V podstate keď sa nad tým pozastavíš, tak aj mňa si tu našla. Nevieš síce ešte čo ťa čaká, ale ja to viem. Myslím si, že to viem. Aspoň keď som sa poslednú noc zamýšlal nad tým, či si spraviť tento web, alebo nie. Hlavou mi to lietalo z každej strany. Či som ležal na boku, chrbte, bruchu... Ani za toho pána mi to nedalo spať. Takže som sa rozhodol, že si to celé naplánujem a pripravím to tak, aby som mohol písať otvorene o všetkom. Čuduješ sa, prečo mi niečo také nedalo spať? Tvoj problém. Ale aj môj. Vlastne... Ale faktom zostáva, že viac ako to, že mi to nedalo spať, bola myšlienka, ktorá veci vždy nejako dá do pohybu - priniesť niečo nové.

Čo je myšlienka a čo je realizácia?

 Hlavnou myšlienkou je, priniesť pre vás - drahé ženy - informácie o tom, čo sa deje v mužskej hlave vždy, keď sa niečo deje. Čo nám lieta hlavou, keď prídeme z práce domov a vy na nás kukáte ako keby sme mali vedieť, že sme sa mali staviť ešte niekde v obchode, ale nikdy sme sa o tom nebavili, ale telepaticky ste nám posielali signál, že by sme nakúpili čerstvé rožky a párky. Ale realita je taká, že by sa to veľmi rýchlo asi zvrhlo na to, že by som tu písal manuál "Ako nás používať?" a to fakt nechcem.

Takže si zhrňme, čo mi to lietalo hlavou. V prvom rade myšlienka, že by bolo fajn, keby ste vy - ženy naše drahé - vedeli čítať aj niečo iné ako rozmaznané kecy od žien, ktoré si len domýšlajú čo si muži myslia, čo muži chcú a ako máte chlapom rozumieť. Verte mi, keď som to všetko čítal, tak som sa čúral smiechom, pretože neexistuje asi nič vtipnejšie, ako keď v jednom článku popisuje "autorka" to, čím odhalíte akí sme neverní a hneď potom tá istá autorka uverejní to, aké znaky si máte všímať, aby ste zistili, či je to ten pravý. Čuduj sa svete, že v oboch článkoch je viacmenej to isté, takže podľa vašej nálady to môžete zhodnotiť tak, že vás buď podjebávame, alebo sme pre vás ten top king na planéte. Vyber si.

Hneď potom mi lietalo hlavou to, že určite by vás potešilo, keby ste si vedeli prečítať aj mužský pohľad na niektoré témy, ktoré rozoberáte, pretože - čím to asi je - najviac sa tešíte keď máte homo kamoša, ktorý vás vie počúvať a ktorý sa vie vžiť do "mužsko - ženskej" úlohy. Viete aká je pravda? Vedia o nás hovno. Sú z bežných hetero mužov rovnako v prdeli ako vy - drahé dámy. Vedia o nás hovno, maximálne nám vedia spraviť možno lepšiu fajku, ale to platí aj o lezbičkách, že poznajú predsa ženské telo nie? Ale aj to mám pocit, že je len mýtus.

Kam sa chcem dostať?

Všetko má svoj zmysel, cieľ, smerovanie. To aj táto stránka. Verte či nie, chcem sa dostať k tomu, aby ste si našli vždy aspoň tých 5-10 minút času na to, aby ste sa zamysleli nad tým, čo je a nie je správne. Či to, čo ste spravili je správne, alebo či to čo je niekde napísané je aj reálne tak ako to popisuje vaša obľúbená Evita a jej podobné autorky, čo sú odverené z bradatých homo-metro-sexuálov či jak by som túto divnú sortu mužov nazval. Je viac ako jasné, celý tento web vytvorí dva tábory a nebudú to tie, kde sa bude deliť tábor podľa pohlavia, ale podľa toho, kedy si uvedomíte, že predsa len je to z pohľadu muža niekde úplne inde ako z pohľadu ženy a z druhej strany to bude o tom, že ma za to budete nenávidieť. Ale to už je údel toho, keď ľudia hovoria pravdu a to, čo si skutočne myslia. Je tak?