Viem, že sa ti páči moja tvorba, tak ju podpor

Stavím sa s tebou, že prvé čo ti napadlo bolo, že chcem prachy, že? A ak to nebolo prvé, tak ti to minimálne preletelo hlavou.

Keďže si sa ale rozhodla, že prelezeš aj cez túto stránku, tak to znamená, že by si aj bola ochotná ma podporiť v mojej tvorbe. To ma fakt teší, pretože len málokedy človek vidí, že niekto chce - a vie - aj niečo oceniť. Ďakujem, to si fakt vážim.

Mojou úlohou ale nie je zarábať na tom, že mi niekto bude posielať prachy, alebo niečo podobné. Áno, mám plno projektov, kde by sa prachy zišli, ale na to sa zarába inak ako oblbovaním žien na nejakom webe.

Ak ti to nepovedal ilustračný obrázok, čo treba robiť, potom je to fakt blbé a musím to napísať. Tak sa podrž... Treba ma podporiť, ale tak, aby sa o mne dozvedeli aj tvoje kamošky. Kolegyne, spolubývajúce, sestrička, mamička, ktokoľvek, kto si myslíš, že zvládne tú nádielku úprimných spovedí nehajého noname chlapa.

Ono je to vlastne všetko veľmi jednoduché a nebude ťa to stáť vlastne nič, len pár klikov, napísanie niečoho milého a je to.

Zdieľanie dobrej veci...

Asi som pokrytec, keď si myslím, že zdieľaním vlastne budeš zdieľať niečo dobré, avšak faktom zostáva, že ľudia zdieľajú milióny blbostí, ktoré si len tak prečítajú a ani nevedia, či to niekomu na niečo bude alebo nie. Niekde sa pokakali dvojičky v tom istom čase? Super, zazdieľaj to, to sa nikdy ešte nestalo. Alebo vlastne... stalo, len tá matka mala viac práce s tým, aby sa o deti postarala a nebola to neskutočne premotivovaná influencerka, ktorá potrebovala doslova zarobiť na obsraných plienkach, že?

Ale ja verím, že ak si sa rozhodla, že sa ti niečo páči, tak si to hodíš k sebe na feed, alebo sa o tom nejako inak budeš baviť s kamoškami. Inak je ten život úplne prázdny nie?