Príbeh príbehov, alebo aj téma večnej otázky - veľkosť. Či sa jedná o rozmery mužského prirodzenia, alebo o rozmery košíčkov - stále je otázka rovnaká. Čo je moc malé a čo je moc veľké? Čo chcú muži a čo chcú ženy?

Každý muž má iné chute

Rovnako, ako pri jedle, tak aj pri tom, čo sa mužom na ženách páči, sa dá hovoriť o množstve rôznych pohľadov. Zatiaľ čo niekomu sa páčia malé prsia, iný sa neuspokojí ani s tým, že by mu pri sexe prsiami vedela spraviť celkom slušné K.O.

Každý časopis hovorí o tom, že nie je dôležité, aké máš rozmery, váhu, výšku a tak podobne, ale tu - žiaľ - nemôžem súhlasiť. Ak máš asi tak 160 cm a váhu, ktorá by donútila aj muchu otočiť sa do protismeru, potom je jasné, že asi nebudeš úplne bežný kus ženy. Samozrejme, ale nemôžeš teraz začať zúfať, že by si si nevedela niekoho nájsť. To je blbosť. Každý si vie niekoho nájsť a je to len vecou času.

Áno, musím súhlasiť s tvrdeniami, že si dokážeš pomôcť, ak trošku zhodíš, ale o čom to potom celé je? O prispôsobovaní sa nejakému štýlu, čo niekde niekto diktuje? Snáď nie, že? Takže ak by sme sa mali baviť o tom, že sa musíš prispôsobiť aby si si niekoho zbalila, potom nebudem lepší ako všetky iné ženské magazíny, čo ťa nútia sledovať všetky možné aj nemožné energetické hodnoty a tabuľky také, že mendelejova sústava prvkov je čiteľnejšia. Takže, najskôr si uvedom, že tvoja sexualita vôbec nie je v tom, či máš malé prsia, veľké prsia, malý zadok, či veľký kufor. 

Nájdi sama seba

Kým budeš stále váhať a hľadať dôvody, prečo si si zatiaľ nikoho nenašla, tak sa prestaň opúšťať a začni sa na seba pozerať tak, ako by si chcela, aby sa na teba pozerali iní. Kým ty neuvidíš samú seba ako sexi kosť, potom tak ani nebudeš nikdy pôsoboiť na ostatných a už vôbec nie na mužov. Či to chceš, alebo nechceš, všetko je to len o vnútornom pocite. O tom, čo ty vyžaruješ a čo z teba vyžaruje. Ak budeš myslieť a vyžarovať, že si tlsté prasa, tak hold budeš pre všetkých len prasnica. Nič menej a nič viac. Ak budeš vyžarovať pohodu a to, že si sexy, potom to tak bude vnímať aj tvoje okolie.

Mužom akosi nejde o rozmery, ale o to, ako sa budú s tebou cítiť. 

Realita veľkosti pŕs a všetkého na čo muži čumia

Si blond, máš nohy od prdele po zem, driek taký, že keď sa ťa budem snažiť objať, tak ťa zlomím... Ach. To je predstava. Nie nie, je to len filmová "póza" toho, čo si myslíte, že muži vidia. Realita? Prvé mi napadne, že či si sa nevedela poriadne nažrať. Druhé, či vôbec vieš variť. Tretia myšlienka, čo mi napadne je, že či by si vôbec niekedy prijala nejaké pozvanie na obed, alebo večeru, bez toho, aby si ma nedostala do situácie, kedy si v špičkovej reštike nevyberieš.

Mužom je jedno, či si blond, či bruneta. Jediný mýtus, čo ich máta sú hrdzavé babulky. Áno, zrzky nás rozpaľujú, pretože je to mýtus. Veta typu, kto nemal zrzku nevie čo je poriadna jebačka... No. Ale to je asi jedno, myslím. Fakt je to vecou toho, čo od vás očakávame. Ak sa na ženu pozeráme s "optikou" kedy očakávame dlhodobý vzťah, tak určite nebudeme čumeť po blonckách s dlhými nohami, pretože to je štvaná zver po ktorej ide každý dement, čo si honká svoje ego v nejakej posilke. Skôr sa vtedy obzeráme na ženy, čo sú tmavšie a na vonok pôsobia, že sú stabilnejšie a skúsenejšie. 

Ak hľadáme nejaké to vzrušenie, tak sa uspokojíme aj s blondínkou, čo v nás - žiaľ - evokuje veľmi ľahký cieľ a korisť, čo je na dosah. Aj keď je treba uznať, že už ani to nie je tak úplne jednoduché, pretože sa už veľmi veľa vecí zmenilo. Zatiaľ, čo kedysi sme museli my loviť ženy, dnes je to tak nejako naopak, prípadne sa ani nemusíme vôbec snažiť.

Späť k rozmerom a veľkostiam

Budem sa možno opakovať, ale faktom stále zostáva, že každý muž má rád niečo iné. Nehľadajte za tým žiaden väčší význam. Áno, sme radi ak sa máme s čím pohrať, ale zároveň sa vieme hrať aj s inými časťami vášho tela, nie?

Takže, milé dámy, vôbec sa nemusíte trápiť otázkou, či chce ten váš partner, alebo objekt vašej túžby, veľké alebo malé kozy. Príjmeme totiž akékoľvek. Predsa len, náš pohľad na ženské prsia je v nás zakorenený od útleho detstva, kedy nás naše matky dojčili. Takže, hlavu hore, dnes už je to fakt jedno. Ak aj máte prsia, ktoré sú podľa vás malé, nerobte zbytočne blbosti s plastickými chirurgmi. Fakt to nemáme radi. Verte mi. Radšej sa poobzerajte po vhodnejšej podprsenke, ktorá vám ich trošku podvihne.

Verte mi, je lepšie mať menšie prirodzené prsia, ako zbytočné nalievaky, ktoré vám dodal nejaký chlap.