Horúci kúpeľ na mňa vždy pôsobí inšpiratívne, pretože sa v ňom človek vždy akosi uvoľní a všetky tie pocity, čo v sebe má, začnú kolovať a prúdiť. Okrem pocitov sa potom rozbehnú aj spomienky, so spomienkami aj vizualizácie a vo finále z toho príde idea, čo by som mohol napísať. Presne, ako tomu bolo aj teraz, keď som premýšľal, akou témou by som vás "potešil". 

Nebudem písať o tom, aké vonné oleje používam, či mám penu vo vani a tak podobne, ale skôr budem písať o tom, aké to je, keď ženy narazia na toho svojho "zajačika". Ako sa tvária, keď zistia, že je ešte panic a tak podobne. Že čo o čom môžem vedieť, keď som panicom len raz? Hmmm. Dámy, viete o tom, že to u vás sa dá rozoznať, či ste alebo nie ste panny? U mužov tu nič také nie je. Áno, vyzerá hlúpo ak chlap tvrdí, že je ešte panic a potom sa rozpúta v posteli peklo, ale... Aspoň sa človek v celku pobaví na reakcii okolia, ktoré sa akosi v celku zábavne odkláňa od toho, čo by ste sa dočítali v magazínoch. Poďme teda na to.

Skutočné "tenkár poprvé"

Opäť flash myšlienka na časopis Bravo a klasickú rubriku pre násťročných - tenkrát poprvé... Poďme teda k tomu môjmu "poprvé", kedy sa stalo, koľko som mal asi tak rokov a vlastne, ako sa to celé udialo a prečo?

Človek by si bol myslel, že jeho prvé splynutie so ženou bude niečo desivé, alebo tak, pravdou však je, že mnoho mužov má rôzne skúsenosti. Napríklad, ak ide o poprvé, ktoré je vzájomné a teda ani jeden z partnerov nevie, čo sa vlastne bude diať. Tiež ste sa zasmiali? Aj ja. Dôvod? V čase, keď som ja bol ešte mladý, nebolo toľko porna na internete a celkovo, v domácnosti ľudia nemali moc často internet, maximálne tak časopisy typu Tabu, Leo a podobné, ktoré boli určite dostatočne ukryté pred deťmi. Aspoň si to rodičia mysleli. Neboli. Takže, moje skúmanie a sledovanie ženských kriviek bolo vo svojej podstate už v časoch, kedy som ešte len prekračoval hranicu násť. Ak nepočítam plagáty nahých žien v našej toalete, pre ktorú som sa hanbil vodiť si dievčatá k nám domov, aby nemuseli dostať šok z návštevy toalety, tak som potom reálne začal nejako sexuálne existovať až niekedy v čase po 20-tich rokoch. Ak by som mal ísť do nejakého presného dátumu, alebo aspoň roku, tak som mal asi okolo 21 rokov.

Mojou prvou partnerkou však nebola panna, čo by sa dalo označiť ako "šťastie", pretože sme aspoň neboli dvaja, čo prišli k sexu ako slepé kura k zrnu. Keďže som bol vychovávaný vo svojej podstate v nejakom presvedčení, že tá prvá by mala byť pre mňa tou pravou, tak som si ju neskôr vlastne aj vzal za ženu a splodili sme dieťa. Aké krásne, však? Idylka skončila po 3 rokoch, asi ako v každom normálnom vzťahu, kde ľudia nevedia, čo - či ako majú reagovať. Ale to je iná časť príbehu, ku ktorej sa istotne dostaneme.

Prejdime však k tomu "poprvé". Ona, ako skúsená žena, aj keď nebola staršia nejako moc, len rok, rozhodne mala viacero sexuálnych partnerov. Môj súčet v tom čase bol niekde na úrovni nuly, pretože nepočítam také tie pettingové akcie a podobné somariny, kde nedochádza ku styku. Alebo by sa to malo tiež počítať? A počíta sa to aj keď je to len z jednej strany? Asi nie, nevadí, dosť polemiky. Takže - bola skúsenejšia a všetko sa to odohralo v takej rýchlosti, že by sa dalo povedať, že by to nedal rýchlejšie ani Schumacher, či po novom Hamilton. Jo. Všetci to poznáme. Prvý krát je to rýchlejšie ako myšlienka. Aj keď je veľmi zaujímavé, že sa mi podarilo vo svojej podstate vydržať celkom slušnú orálnu predohru, ktorá sa pretočila do vášnivého bozkávania, pri ktorom som si akosi ani nevšimol, že som bol zrazu osedlaný a  už som sa nepýšil prívlastkom "panic". 

Poprvé v 25 rokoch? How is that possieble?

Čudujete sa titulku? Nečudujte sa. Nedokážete získať dostatok informácií, pokiaľ sa netvárite, alebo niečo nehráte. Tak, ako ženy dokážu predstierať orgazmus, ja dokážem predstierať, že som ešte nikdy nemal pinďúra v žiadnej žene. Ako je to možné? Moje tajomstvo. Ale poďme k veci. Veľmi ma zaujala reakcia, ktorej som bol svedkom, kedy - a to si predstavte ako filmovú paródiu - partnerke vyskočilo obočie asi tak vysoko, že keby nedržalo, ta by jej vykosilo koľajnice cez vlasy. Výraz prekvapenia, ktorý bolo veľmi ťažké prehliadať, vystriedal výraz "ja ťa" ... No, ako to napísať slušne? To sa asi ani nedá... Skúsim to teda popísať, ako to prebiehalo, pretože je to fakt krásny príbeh, ktorý podľa mňa odzrkadľuje aj to, prečo staršie ženy majú radšej "zajačikov". 

Ona síce nebola staršia odomňa, ale vedel som, že strašne miluje sex. Okrem toho, že to z nej vyžarovalo už od pohľadu, všetky jej narážky končili vždy v témach, ktoré ste nedokázali otočiť na inú tému ako na to, že skončíte v posteli. Keď sme tak sedeli v reštaurácii a pomaly sme sa chystali k odchodu, ocitla sa jej noha v mojom rozkroku. Bolo to fakt zaujímavé, pretože som si nikdy nemyslel, že by bola až tak odvážna, alebo nadržaná, že by chcela niečo také riešiť už v reštaurácii. Podvihol som obočie, zatváril som sa, ako keby snáď rozkopala celú záhradu som sa k nej naklonil a pošepol, že toto sa mi ešte nikdy nestalo. Pousmiala sa, asi si myslela, že si z nej robím žarty, tak som jej vysvetlil, že to myslím vážne a že ešte žiadna žena sa nedostala tak ďaleko. 

Do dnešného dňa mám jej výraz pred očami, fakt. Je to niečo, čo nezabudnete, pretože vidíte, ako v nej padli všetky sny o tom, ako si to s vami rozdá, ako si poriadne užijete a ako celú noc nebudete robiť nič iné. Výraz prekvapenia však vystriedal výraz ešte nadržanejšej nymfy, ktorá ako keby zrazu videla možnosť naučiť vás niečo, čo sa neučil ani Harry Potter v Bradaviciach. Zrazu som sa cítil ako malá myška nad ktorou sa pomaly začal oblizovať nejaký sokol, ktorý sa chystá na svoju korisť. Ako sa však hovorí, nebolo by to dobré divadlo, keby sa hra nepreniesla do horizontu udalostí, kedy som sa snažil nemotorne rozopnúť podrsenku, stiahnuť nohavičky a.... Ok. Nerobme z toho erotické storky... Proste, uhral som to na neskutočné prekvapenie - až do konca. 

Najviac ma však v tomto smere pobavilo, ako sa snažila byť "trpezlivá" a nič neuponáhľať. Jemné, nežné dotyky, pomalé postupné kroky, odkrývanie jej vlastnej sexuality a akési "nápovedy", čomu by som sa mal venovať, ak ju chcem uspokojiť a tak podobne. Myslím si, že nie všetky ženy majú radi takéto hry, ale jej sa to fakt páčilo. Zrazu mala pocit, že má nadomnou kontrolu a to je to, čo - a to si priznajte dámy - máte najradšej. Mať nad nami kontrolu v každom okamihu, dokonca aj v tom, kedy ste najviac zraniteľné a neovládate sa. Nad všetkým a všade chcete mať kontrolu. 

Samozrejme, po istom čase čo sme boli spolu sa veci "prevalili" a ja som jej priznal farbu, že som si to užíval ako ma viedla a tak podobne, že to bolo milé obohatenie sexuálneho života... Jou... To ste mali vidieť čo sa dialo potom. Trvalo to od piatku do pondelku. Ale bolo to super.

V 30-tke vám to už neuveria, ale...

Myslíte si, že určite som nebol tak naivný, že by mi nejaká žena zožrala, že ešte v 30 môžem byť panic. Chcete poznať pravdu? A poznáte film 40 rokov a stále panic? Ten film pomohol k veľmi veľa veciam. Fakt! Aj k tomu, že ešte v 30 som dokázal ženu presvedčiť, že síce mám za sebou nejaké tie orálne uspokojenia a tak, ale že som tak hanblivý, že jednoducho sa mi nikdy nepodarilo veci dotiahnuť až k tomu podstatnému. V tomto prípade bola dáma o pár rokov staršia, avšak nič nebránilo tomu, aby opäť aj ona dostala ten pocit, že mi musí všetko objasniť. Vysvetliť čo kde ženy milujú, ako to milujú a tak podobne. 

Z toho titulu dnes viem úplne presne, kedy chcete "viac pritlačiť", kedy je už "predohra" moc dlhá, kedy potrebujete pohár vody, aby ste mohli fungovať ďalších pár hodín a tak podobne. Vďaka tomu viem aj to, že staršie ženy pri "trénovaní zajačikov" k nim pristupujú ako keby snáď mali zaúčať do tajov erotiky svojich vlastných synov a tak podobne. Máte pocit, že je to zvrátené? Ale viete o tom, že je to pravda a fakt to tak je? 

Áno, milé dámy, muži nemajú problém oklamať vás, že ešte nemajú za sebou žiadnu sexuálnu skúsenosť. Či už pre možnosť zisťovania, ako budete k tomu pristupovať, alebo len preto, aby zakryli možno niečo iné, kto vie? 

Čoskoro 40tka na krku...

A tak ma čoskoro čaká 40-tka. Nie 40 partnerka, pri ktorej budem tvrdiť, že som panic. To nie. Ale... Myslíte si, že ešte nejaká naletí na to, že aj v 40-tke môžem byť "nepoškvrnený"?