Spoznaj ma... Sťaň sa súčasťou...

Je to trošku výzva, kde si asi pomyslíš, že mi ide len o sex alebo neviem čo presne. Klasická prvá reakcia a preso o tej to aj je. Veľmi veľa žien reaguje okamžite, bez toho, aby sa zamyslela, bez toho, aby sa snažila pochopiť pointu, ktorá - žiaľ - často krát nie je v titulku, ale až niekde na 20 strane obľúbeného bulvárneho webu menom báječná žena, kam sa vlastne nikdy nepreklikáte, pretože po tretej fotke vás klikanie prestalo baviť.

Všade však píšem, že vám chcem pomáhať a že chcem, aby ste poznali aj ten náš názor, náš pohľad - pohľad mužov. Alebo jedného. Minimálne. Zatiaľ určite len jedného. Expanziu vymetačov diablov zatiaľ neplánujem, tak sa nemusíte vôbec báť a verím, že sa tešíte. Asi tak, ako sa teším ja na to, že by ste práve vy chceli spoznať mňa. A keďže už teraz píšem ako debil, lebo raz tykám a inokedy vykám, ta si to ujasnime. Už len tykám. Jasné?

Celý web je anonymný a ak mám byť úprimný, tak sa určite nebudem nijako snažiť dostať sa niekam na titulky časopisov, alebo kamkoľvek inam - napríklad do nohavičiek, bombarďákov, alebo čo to vlastne nosíš keď vieš, že aj tak nič nebude. Takže celé to "spoznávanie" neber tak, že by sme si zrazu vyšli niekam na kávu a spoznávali jeden druhého. To nie. Môj ksicht je tak špatný, že by si sa aj tak neodhodlala prisadnúť si ku mne, aby si si dala kávu zadarmo a už vôbec by si neuvažovala nad tým, že by si sa mi nebodaj s niečím zdôverila, aby som ti poradil.

Jednoduché pravidlá

Takže je to celé vlastne veľmi jednoduché. Spoznávať ma a byť súčasťou znamená to, že budeš chodiť na tento web, budeš ma čítať, možno si klikneš na instagram, aby si sa možno niekedy dočkala aj nejakej osobnejšej fotky (o čom pochybujem), ale tak to je asi jedno. A ja budem na oplátku spoznávať teba. Tvoje problémy. Tvoje nálady. To, čomu sa hovorí sociálna interakcia. Ja budem bezducho a úprimne písať, čím ma zasa naštvali články proti mužom a ty mi v komentároch napíšeš, či mám pravdu, alebo nie.

Neskôr, keď si zvykneš na môj štýl chápania a rozhodneš sa, že chceš byť súčasťou príbehov a celého diania, mi pošleš otázku a ja ti ju rád zodpoviem z toho môjho pohľadu. Takže si vo svojej postate vybudujeme celkom fajn vzťah čitateľky a autora. No a keď budeš ty a tvoje súkeňovky poslúchať, tak sa možno časom zbavíme aj tej anonymnej plachty a vylezieme s pravdou von - odhalíme identitu toho, kto za všetkými blábolmi stojí a kto sa to rozhodol skoncovať s blbými kecami čo majú ženské proti mužom.

Kritika bolí každého...

Mysli na to, že ak nechceš aby ti niekto ubližoval, nerob to ani ty niekomu inému. Klasické karmické pravidlo nie? Takže ak nájdeš niekde nejakú blbosť, preklep, chybu alebo čokoľvek, čo sa ti zdá zlé, tak to proste preskoč, nereaguj. Neublíži to ani tebe a ani mne. Ak to ubližuje tebe, tak je to zasa len o tom, že to ubližuje len tebe. Ok. Možno aj ďalším ľuďom, čo to čítajú, ale čo s tým? O tom je predsa úprimnosť, nie? Pravda niekedy bolí. Aj hrúbky, preklepy a blbosti. Tak si nekazme super pocit z toho, že sa niekto o niečo snaží. A možno ak budeš poslušná, nechám ťa, aby si robila korektúry mojich textov, keď ťa to bude až tak moc štvať, že sa niekedy proste nestarám o to, ako čo napíšem, ale skôr o to, aby to bolo napísané kým to mám ako-tak v hlave.