Kam na prvé rande?

Vybrať kino, reštauráciu, alebo sa ísť len tak prejsť do parku? Či máte radšej kaviareň? Koľko ľudí, toľko chutí a koľko žien, toľko názorov. Mňa však fakt zaujíma, kam pesne by ste vy čakali, že vás chlap pozve na prvé rande.

Aký je tvoj názor?

Čo si myslíte, alebo aj ako ste reagovali...

Od: Anabela January 17, 2020 at 11:16 PM

Mňa osobne vždy dostane romantická večera. Je úplne jedno, či je u mňa, v reštaurácii alebo u neho. Pokiaľ je všetko pekne pripravené, som v siedmom nebi.

Moja reakcia k odpovedi od Anabela...

Budem úprimný, ale táto tvoja odpoveď ma fakt dostala. Hlavne ak vezmem do úvahy, že by si na prvé rande pozvala chlapa k sebe a ešte by si nedajbože niečo sama navarila. Znie to pekne, ale realita je taká, že na "prvé" rande k sebe žiadna žena chlapa nikdy neťahá, pokiaľ to nie je ONS, alebo ľudsky povedané  - one night stand... Takže, ako to je?

Odpovedané; Jan 17, 2020, 11:32 PM
Od: meoV September 18, 2020 at 9:15 AM

Kaviareň, cukráreň, niekam posedieť proste :) A zároveň to vieme spojiť s prechádzkou :) Fungovalo by u mňa aj divadlo s nejakou čajovňou pred alebo po predstavení.

Moja reakcia k odpovedi od meoV...

Muži málokedy (rozumejme tak 2%) idú na prvé rande niekam do divadla. Jednak je to zdôvodné tým, že ešte nepoznajú vkus partnerky a jednak, nie je tam moc šanca sa porozprávať. 

Ak by som to bral ale tak, že na úvod čajovňa s pokecom a potom po dohode spontánne divadlo, to by asi šlo. Ale vravím, je to viac ako nepravdepodobné. 

Odpovedané; Oct 18, 2020, 8:11 PM