Nevera: Rozchod, či odpustenie?

Ste spolu dlho. Veci sa pomaly ale isto menia a vy nedokážete pochopiť, čo sa stalo. Zrazu na to prídete - je v tom niekto iný. Osoba, ktorá ho robí šťastným. On sa usmieva do počítača, alebo mobilu a vy ste na druhej koľaji. Zistíte, že vás podvádza, ale vy ho stále milujete. A možno aj nie. 

Stojí všetok ten čas za to, aby ste mu odpustili, alebo je to pre vás impulz na to, aby ste sa konečne pohli ďalej a ukončíte to? Napíšte mi, čo si myslíte o tom, kedy je nevera odpustiteľná a kedy je to jasný koniec všetkého. Myslite na to, že sa nebavíme o vzťahu, čo trvá len počas letných prázdnin, ale o vzťahu, kde už spolu žijete a máte toho plno za sebou, takže opustenie komfortnej zóny je tiež niečo, čo treba zvážiť.

Aký je tvoj názor?

Čo si myslíte, alebo aj ako ste reagovali...

Od: Lucia November 2, 2020 at 10:19 PM

Zalezi ci podiel na partnerovej nevere by som mala aj ja. Najprv by som chcela vediet preco to urobil, co ho doviedlo k tomu aby ma podviedol. Asi by som mu odpustila ale zalezi hlavne od situacie. Ak by ti bolo pravidelne tak asi uz nie. Moj partner mi povedal - som spokojny a stastny - si skvela partnerka, priatelka a uzasna milenka. Ak by som nebol s tebou stastny a nemiloval ta, tak ti to poviem a nebol by som s tebou. On hovori vzdy co si mysli, povie vsetko narovinu, a to si na nom velmi vazim.