O čom to je?

sekcia váš názor je o vás

Keď som začal pracovať na tomto webe, uvedomil som si, že mi budete musieť pomáhať rovnako, ako sa budem snažiť pomáhať ja vám. Ono, či chceme alebo nechceme, tak sú muži a ženy od začiatku existencie tak nejako prepojení, takže je to jasné, že jedno bez druhého nemôže existovať. Ja neviem napísať nič bez toho, aby som na vás nemyslel a vy nemôžete dostávať odpovede, ak sa na nič nebudete pýtať, alebo ak nebudem dostávať podnety na to, aby som vedel nad čím premýšlate. Zaujímavé, že?

Takže o čom to vlastne celé je?
Existuje okruh tém, ktoré sú najčastejšie rozoberané na rôznych weboch, v časopisoch a tak podobne, pričom len málo z vás dostáva šancu vyjadriť svoj názor. Takže tu si vždy nájdete tie "TOP" témy a môžete k nim pridať svoj názor.

Ja sa následne budem snažiť o to, že si prečítam vaše názory a budem k nim samozrejme prispievať aj nejakými reakciami, aby sme mali istotu, že to nebude jednostranný vzťah. Predsa len... ženy - milujete vzťahy nie?

Takže si vezmime ako príklad najčastejšiu otázku - či čaká muž na to, že pri prvom rande sa pobozkáte. Odpoveď možno poznáte a možno si len myslíte, že ju poznáte. Ako to teda podľa vás je? Nájdite tú otázku medzi TOP témami a nechajte tam váš názor.