Romantika, alebo skôr dominancia?

Ako som v úvode napísal, v dnešnej otázke sa chcem venovať tomu, ako vlastne ženy vnímate mužov, čo sú k vám pozorní, romantickí, obetaví a ako vnímate ich protiklady v dominantných mužoch? Čo je pre vás viac dôležité? Romantika, pozornosť, alebo skôr ignorácia, ktorá vo vás vzbudzuje ješitnosť a zvedavosť? Ako to s vami vlastne je?

Celý život sa stretávam s tým, že keď som k ženám otvorený, dostávam "po čumáku", pretože nečakajú, že by niekto ako ja, mohol byť tak priamočiarý a otvorený. Píšem to všade, nedávam si servítku pred ústa a keď myslím na sex, hovorím o sexe, keď na pivo, hovorím o pive. Nič menej a nič viac. Skúsil som však s vami hru, kedy som mal viacero tvárí a - úprimne - sám som zostal veľmi zaskočený, ako to vôbec funguje. 

To je vlastne aj dôvod, prečo som sa rozhodol otvoriť túto tému na debatu, pretože ma fakt zaujíma. Takže otázku zjednoduším.

Romantik alebo dominantný chlap? Čo je pre vás to, čo by ste chceli? 

Aký je tvoj názor?

Čo si myslíte, alebo aj ako ste reagovali...

Od: Lucia March 15, 2021 at 7:16 PM

Mam doma dominantneho chlapa, ktory je aj niekedy romanticky. Otvorene povie co si mysli ,,co na srdci to na jazyku,, a to mam rada na nom ta uprimnost a vyhovuje mi to. Prilisny romantik by mi prekazal.

Moja reakcia k odpovedi od Lucia...

Vieš mi napísať aj, prečo prílišný romantik by bol prekážkou? Resp. prečo by ti prekážal? 

Odpovedané; Mar 24, 2021, 9:05 PM